Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vianočný stolnotenisový turnaj

Výsledky stolnotenisového turnaja o putovný pohár starostky zo dňa  26.12.2016

Turnaj bol rozdelený do dvoch kategóriach – deti a dospelí.

Do kategórie detí sa prihlásilo  8 súťažiacich. Súťažilo sa v dvoch disciplínach, šiesti si zahrali dvojhru medzi sebou, každý s každým, celkove odohrali 15 zápasov. Víťazom sa stal Matúš Jankovič, ktorý vyhral všetkých 5 zápasov, na 2. až 4. mieste mali účastníčky po 3 víťazstvá a 2 prehry. Najlepší pomer setov mala Norika Kohútová, ktorá obsadila 2. miesto a  na 3. mieste skončila Natália Boboková. Zemiaková medaila sa ušla Noemi Pažickej.

V druhej časti deti súťažili v zručnosti – ovládanie loptičky na rakete. Najlepšie si počínal a na 1. mieste skončil Matúš Jankovič, na 2.mieste Veronika Kohútová a na 3.mieste Noemi Pažická.

V kategórii dospelých sa turnaja zúčastnilo 8 tenistov, hrali každý s každým, celkove odohrali  28 zápasov. Na 1. mieste skončil Ľubomír Bránik, na 2. – 4. mieste mali až  traja hráči  zhodne 5 výhier a 2 prehry, najlepší pomer setov mal Eugen Holdoš, ktorý  obsadil 2. miesto. Tretí skončil Igor Hamala a štvrté miesto patrilo Milanovi Bobokovi.

Vo štvorhrách  na 1. mieste skončila dvojica Bobok Milan a Hamala Igor.