Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Deň športu a kultúry

Deň športu a kultúry


Tohtoročný Deň športu a kultúry sa uskutočnil v sobotu 25. júla 2009 v priestoroch viacúčelového športového areálu obce. S prípravami na tento tradičný športovo-kultúrny deň sa začalo od skorého rána. Dobrovoľníci rozkladali stoly, stavali altánky, nahadzovali siete, čistili zelenina a mäsko na guláš.
Na pravé poludnie sa začali futbalové zápasy turnaja O putovný pohár starostky obce za účasti družstiev spoločností Unistav, Drastav, Aquapol a hostí zo susedných Kocurian. Slávnostný nástup družstiev v závere turnaja a jeho vyhodnotenie sa uskutočnilo za asistencie šarmantných mažoretiek Trend z Prievidze.
Vystúpením mažoretiek za výdatného hudobného sprievodu dychovej hudby Bojničanka organizátori otvorili kultúrna časť sobotného popoludnia. Moderátorka podujatia pani Elza Dadíkova v krátkosti pripomenula históriu opatovského futbalu, čím navodila atmosféru k odovzdávaniu ďakovných listov futbalistom TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou za výkony v uplynulej sezóne 2008/2009 v Majstrovstvách oblasti. Na návrh prezidenta klubu z rúk starostky obce prevzali ďakovné listy: Marián Néma – najlepší strelec TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou a MO, Radovan Petreje – druhý najlepší strelec TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou a MO a Roman Čičmanec – najužitočnejší hráč TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou. Oceneným futbalistom zaspievala Zuzana Šťastná a všetkým prítomným Annám, Ankám, Aničkám - Vojtech Bartko. Podvečer pokračoval letnou veselicou – Annabálom, na ktorom do tanca i k dobrej nálade hrala a spievala hudobná skupina NO PROBLEM.
Počas dňa sa nezabúdalo ani na deti. Manželia Andrisovci pre nich pripravili rôzne súťaže, hry, ukážky malej zoologickej záhrady a animoterapiu. Počas celého dňa bol k dispozícii dobre zásobený bufet a samozrejme nechýbal ani chutný guláš.
Veríme, že ste spolu so svojimi priateľmi a známymi prežili príjemný športovo - kultúrny deň pri kvalitných futbalových zápasoch, dobrej hudbe, tanci a speve.
 


 

Opatovce nad Nitrou

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka