Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

internetová stránka obce Opatovce nad Nitrou

Aktuálne oznamy

Leto s vôňou priateľstva - pozvánkaVytlačiť
 

Pozvánka - Leto s vôňou priateľstva.jpg


 
 

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaruVytlačiť
 


 
 

Zisťovanie o použití spaľovacích zariadení a spotrebe palív v domácnostiachVytlačiť
 

Pracovníci Štatistického úradu Slovenskej republiky, sekcia zberu a spracovania dát v priemysle a terénnych zisťovaní v Banskej Bystrici poverení funkciou opytovateľa vykonajú v dňoch od 1. júla do 31. októbra 2019 zisťovanie o použití spaľovacích zariadení a spotrebe palív v domácnostiach vo vybraných domácnostiach v našej obci. 


 
 

Vývoz komunálneho odpadu - stanoviskoVytlačiť
 

Stanovisko spoločnosti Marius Pedersen, a. s. ohľadom vývozu komunálneho odpadu  a to hlavne k tomu, že  niektorí občania nedodržiavajú separovanie zberu a  pri vývozoch komunálneho odpadu dochádza k preplneniu nádob, ktoré sú potom ťažko manipulovateľné.

„Zamestnanci spoločnosti majú príkaz nevyvážať nádobu na komunálny odpad  v prípade preťaženej nádoby, ktorá je ťažko manipulovateľná,  z dôvodu, aby nedochádzalo k poškodeniu  cudzieho majetku a k možnému úrazu pri manipulácií preťaženej nádoby.“ 


 
 

Základná škola - čerstvé hlavičkyVytlačiť
 

Obchodný dom Kaufland vyhlásil projekt pre školy ,,Čerstvé hlavičky´´. Prostredníctvom neho chcú dostať do slovenských základných škôl viac ovocia a zeleniny. Do projektu sa prihlásila aj základná škola v našej obci a chceme zabojovať o zdravý balíček pre každého žiaka na celý školský rok 2019/2020 od jednotlivých predajní Kaufland. Jeden takýto balíček obsahuje 200 gramov čerstvého ovocia a zeleniny a na žiakov bude čakať raz týždenne priamo v ich škole.

O tom, ktoré školy získajú ovocie a zeleninu môžete rozhodnúť aj vy. Zahlasujte prosím Vás za našu školu od 25. 4. do 5. 6. 2019 priamo na webstránke www.cerstvehlavicky.sk registráciou pokladničného bloku z nákupu v Kauflande realizovanom vo vyššie uvedenom termíne. Každý takýto blok má hodnotu jedného hlasu. Bloky z Kauflandu môžte prinieť i do základnej školy, alebo na obecný úrad. Ďakujeme.  


 
 

Most cez rieku Nitru v obci Opatovce nad Nitrou - informáciaVytlačiť
 

Stanovisko Správy ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja, stredisko Prievidza:

Na mostnom Objekte M4929 v Opatovciach nad Nitrou, bola vykonaná mimoriadna prehliadka, pri ktorej sa zistilo zhoršenie stavu mosta zo stupňa 5 zlý na 6 veľmi zlý (celkovo 7miestna škála).

Na základe prehliadky bolo na moste osadené dopravné značenie obmedzenia najvyššej dovolenej rýchlosti - B31a (30 km). V najbližšej dobe sa zrealizuje statické posúdenie (diagnostika) mostného objektu, na základe ktorého sa stanoví další postup prác na mostnom objekte.


 
 

Zverejnenie údajov o úrovni vytriedenia komunálnych odpadov za kalendárny rok 2018Vytlačiť
 

Obec Opatovce nad Nitrou v súlade s ust. § 4 ods. 6 zákona č. 329/2018 Z. z. o poplatkoch za uloženie odpadu a o zmene a doplnení zákona č. 587/2004 Z. z. o Environmentálnom fonde a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za rok 2018.


 
 
Položky 1-7 z 13

Opatovce nad Nitrou

Obec Opatovce nad Nitrou


 

 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka