Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

internetová stránka obce Opatovce nad Nitrou

Aktuálne oznamy

Vývoz komunálneho odpadu - stanoviskoVytlačiť
 

Stanovisko spoločnosti Marius Pedersen, a. s. ohľadom vývozu komunálneho odpadu  a to hlavne k tomu, že  niektorí občania nedodržiavajú separovanie zberu a  pri vývozoch komunálneho odpadu dochádza k preplneniu nádob, ktoré sú potom ťažko manipulovateľné.

„Zamestnanci spoločnosti majú príkaz nevyvážať nádobu na komunálny odpad  v prípade preťaženej nádoby, ktorá je ťažko manipulovateľná,  z dôvodu, aby nedochádzalo k poškodeniu  cudzieho majetku a k možnému úrazu pri manipulácií preťaženej nádoby.“ 


 
 

Deň matiek - pozvánkaVytlačiť
 

Starostka obce a poslanci Obecného zastupiteľstva pozývajú všetky mamy na kultúrno-spoločenské posedenie pri príležitosti  Dňa matiek, ktoré sa uskutoční  v nedeľu 19. mája 2019 o 15,00 h v Kultúrnom dome v Opatovciach nad Nitrou.

V programe vystúpia: deti materskej školy, žiaci základnej školy, žiaci Základnej umeleckej školy v Bojniciach a spevácka skupina Studienka. Pripravené je občerstvenie a malý darček.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.


 
 

Základná škola - čerstvé hlavičkyVytlačiť
 

Obchodný dom Kaufland vyhlásil projekt pre školy ,,Čerstvé hlavičky´´. Prostredníctvom neho chcú dostať do slovenských základných škôl viac ovocia a zeleniny. Do projektu sa prihlásila aj základná škola v našej obci a chceme zabojovať o zdravý balíček pre každého žiaka na celý školský rok 2019/2020 od jednotlivých predajní Kaufland. Jeden takýto balíček obsahuje 200 gramov čerstvého ovocia a zeleniny a na žiakov bude čakať raz týždenne priamo v ich škole.

O tom, ktoré školy získajú ovocie a zeleninu môžete rozhodnúť aj vy. Zahlasujte prosím Vás za našu školu od 25. 4. do 5. 6. 2019 priamo na webstránke www.cerstvehlavicky.sk registráciou pokladničného bloku z nákupu v Kauflande realizovanom vo vyššie uvedenom termíne. Každý takýto blok má hodnotu jedného hlasu. Bloky z Kauflandu môžte prinieť i do základnej školy, alebo na obecný úrad. Ďakujeme.  


 
 

Zasadnutie obecného zastupiteľstva - pozvánkaVytlačiť
 

Mgr. Dana Melišková, starostka obce v  zmysle  § 12  ods. 1  zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov  zvoláva 5. zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Opatovce nad Nitrou, ktoré sa uskutoční v stredu 15. 05. 2019  o 17,00 h v sídle Obecného úradu v Opatovciach nad Nitrou č. 393 (zasadačka).


 
 

Most cez rieku Nitru v obci Opatovce nad Nitrou - informáciaVytlačiť
 

Stanovisko Správy ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja, stredisko Prievidza:

Na mostnom Objekte M4929 v Opatovciach nad Nitrou, bola vykonaná mimoriadna prehliadka, pri ktorej sa zistilo zhoršenie stavu mosta zo stupňa 5 zlý na 6 veľmi zlý (celkovo 7miestna škála).

Na základe prehliadky bolo na moste osadené dopravné značenie obmedzenia najvyššej dovolenej rýchlosti - B31a (30 km). V najbližšej dobe sa zrealizuje statické posúdenie (diagnostika) mostného objektu, na základe ktorého sa stanoví další postup prác na mostnom objekte.


 
 
Položky 1-5 z 16

Opatovce nad Nitrou

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

webygroup

Úvodná stránka